Zázrak na pleť 7 v 1

Som žienka v istom zmysle lenivá. Mám to tak od detstva. To, čo sa mi nepozdávalo, mi nikto nevyhovoril. Napríklad taký riad, o ktorý sme sa po jedle delili so sestrou – jedna umyť, druhá utrieť. Neznášala som tú činnosť. A už vtedy som tvrdila rodičom, ktorí sa ma snažili presvedčiť o jej dôležitosti, že raz budú na umývanie a utieranie riadu stroje. Vysmiali sa mi. A AHA, sú! (Vidíš tati…?)  Vždy si na to spomeniem, keď natrafím na niečo múdre, čo pracuje poctivo, kvalitne a zároveň šetrí čas, ktorý môžeme investovať inak.

Pleť je našou vizitkou a prvým dojmom

Ja proste tie múdre technológie milujem! A myslím si, že práve preto si ma akosi častejšie vyhľadávajú aj samy. Ako táto mašinka, ktorá dokonale vyčistí, tentokrát však nie riad, ale niečo oveľa dôležitejšie – našu pleť. A naša pleť je našou vizitkou. No dobre,  jednou z nich – ale PRVOU. Robí ten takzvaný prvý dojem a prezradí o nás oveľa viac, než si myslíme. Napríklad aj (ne)starostlivosť o seba a (ne)lásku k sebe… Predstavujem vám moje LumiSpa.

Čistíte si zuby? A čo pleť?

Čo si budeme nahovárať – povinnosti okolo rannej a večernej očisty pleti nás skôr obťažujú ako tešia. Čistenie zubov ešte dáme, ale pleť často odflákneme, najmä keď prídeme domov neskoro večer. Vtedy je stepovanie pred zrkadlom a zdĺhavé odličovanie to posledné, na čo máme chuť a energiu. Poučené o tom, že ísť spať neodlíčená je katastrofou pre pleť to nejako dáme. Ale s akým výsledkom?

Naša pleť je našou vizitkou. No dobre,  jednou z nich – ale PRVOU. Robí ten takzvaný prvý dojem a prezradí o nás oveľa viac, než si myslíme. Napríklad aj (ne)starostlivosť o seba a (ne)lásku k sebe.

Malý pokus – veľké uvedomenie

Zarazilo ma totiž, keď som po odlíčení mejkapu klasickým spôsobom ešte vyskúšala moje LumiSpa a na hlavici sa opäť objavil – mejkap! Ten istý mejkap, ktorý som tak pracne odstraňovala odličovačom a tampónom, ale neodstránila úplne. (viď pokus nižšie) A takto na našej pleti zostane časom veľký odpad a ten spôsobí to, že pleť sa začne brániť. A každá sa bráni po svojom – niektorá vyrážkami, iná zvýšenou citlivosťou, či predčasným starnutím. Nemusí to tak byť. S LumiSpa vašu pleť dokonale očistíte a ešte si tú očistu budete aj užívať – vďaka úžasne voňavému čistiacemu gélu, ale aj ďalším super bonusom.

Na našej pleti zostane časom veľký odpad a ten spôsobí to, že sa pleť sa začne brániť. A každá sa bráni po svojom – niektorá vyrážkami, iná zvýšenou citlivosťou, či predčasným starnutím. Nemusí to tak byť. S Lumi SPA si vašu pleť dokonale očistíte a ešte si tú očistu budete aj užívať.

 7 bonusov v 1 dvojminútovom použití

Poďme sa teda pozrieť, čo tento malý príručný zázrak dokáže:

  • odstráni make-up
  • hĺbkovo čistí póry a uzavrie ich
  • urobí peeling a pleť vyhladí
  • rozžiari pleť a zvýši jej odolnosť a objem
  •  tonizuje
  • hydratuje
  • omladzuje, pôsobením na gény

Ok, tých 6 bodov beriete. Ale to omladenie??? Áno, aj to. Prístroj totiž využíva silikónové hlavice s koloidným striebrom, ktoré rotujú v oboch smeroch. Patentovaná technológia mikropulznej oscilácie rozvibruje bunky vo frekvencii, pri ktorej produkujú proteíny tak, ako keď sme boli deti. Nemusíme tej poučke nejako extra porozumieť, na to máme vedcov. Podstatné je, že to funguje! A ako!

Krátko a stručne – rotačné hlavice pleť skvele premasírujú a cekovo oživia, čo sa hodí najmä ráno, pretože čím sme staršie, tým menej nás ranný pohľad do zrkadla nadchne, však? Stačia iba 2 minútky a naša pleť akoby zázrakom ožije. A pokojne aj v sprche – LumiSPA je totiž vodeodolný a hlavice ľahko odnímateľné a umývateľné.

AgeLOC alebo „zámok na vek“

Radi by sme vlastnili taký zámok na vek, však? A najlepšie zvonku aj zvnútra. Veda ageLOC sa exkluzívne zameriava na hlavné ZDROJE starnutia, (lebo riešiť zdroj je predsa len múdrejšie ako riešiť následky, však?) a vyvíja produkty, ktoré nám pomôžu vyzerať a cítiť sa mladšie. Lebo, keď si to tam vo vnútri pred sebou skutočne priznáme, každá z nás  chce byť krásna. A ktorá tvrdí, že nie, tak klame. Krása je našou ženskou doménou a tak to má byť. Máme ju šíriť. A začať u seba.

Každá z nás  chce byť krásna. A ktorá tvrdí, že nie, tak klame. Krása je našou ženskou doménou a tak to má byť. Máme ju šíriť. A začať u seba.

Túto skvelú technológiu získate ľahko a so zľavou

v online obchodíku tu.>>

A tú sú ešte výsledky sľúbeného pokusu.. Tak čo, ešte váhate ?

A toto je sľúbený testík – Pokus na pomarančoch.
Výsledky sú jasné- LumiSpa (vľavo) čistí dokonale.
Monika Habšudová
Mama 4 detí, slobodná duša a online podnikateľka. Autorka eBookov Vráť sa k sebe! a Krásna a fit po 40+ Inšpirujem k odvahe zmeniť svoj život a žiť jeho najlepšiu verziu aj vo veku po 40+. Pomáham rozbehnúť podnikanie bez rizík. Môj príbeh si prečítate tu>>

 Tento skvelý tip vám pomôže udržať si mladistvý vzhľad a skvelú kondičku aj vo veku po 40+

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov