Vrecúško pre život

Predstavte si, milí moji, že by existovalo také zázračné vrecúško pre život, ktoré ráno šupnete do seba a ono sa už postará, aby telo fungovalo tak, ako má. Za predpokladu, že mu po zvyšok dňa nebudete nejako výrazne škodiť, samozrejme. Je to sci-fi? V dnešnej dobe nie. Také vrecúško totiž naozaj existuje – je rýchlou pomocou, múdrou prevenciou a výrazne napomáha k tomu, aby sme aj roky druhej polovice nášho života prežili vo vysokej kvalite – v plnom zdraví, bez civilizačných chorôb a bez liekov.

Zdravá strava je základ, lenže…

Zdravá strava je jasný základ a vždy by sme sa mali snažiť o to, aby sme jej mali dostatok. Lenže… Život je občas hektický a možno boli v našom živote obdobia, keď sme to s tým zdravým stravovaním a celkovo životným štýlom proste nedávali a teraz žneme, čo sme zasiali. Dlhé obdobie stresu v práci a podnikaní, pre nás, ženy, zas obdobie tehotenstva, pôrodov a rodičovstva, dojčenie a vstávanie v noci k deťom, uponáhľaný život celkovo – to všetko sa na našom zdraví podpisuje, či si to pripúšťame alebo nie.

Ďalším faktom je, že väčšina z nás dlhodobo neprijíma dostatočný počet vitamínov v strave. A ak pridáme škodlivé vplyvy z prostredia, nečudujme sa, že naše telo proste nefunguje tak, ako by malo. Cítime, že nejaká podpora by sa zišla, ale kde nájsť medzi toľkými informáciami to „vaše“ riešenie na mieru?

Čo sa deje predtým, než ochorieme?

Nechcem príliš zachádzať do teórie, ale zas máme právo vedieť, čo všetko predchádza tomu, kým naozaj ochorieme. Príčinou je to, že naše bunky nie sú dlhodobo a dostatočne chránené proti škodlivým vplyvom z prostredia – voľným radikálom – patrí sem škodlivé UV žiarenie, smog, fajčenie, stres, no hlavne nekvalitná strava.

Ak má naše telo dostatok antioxidantov, je to  skvelé, pretože oni si s voľnými radikálmi poradia tak, že im darujú chýbajúci elektrón a tým ich  stabilizujú. Čím vyššie skóre antioxidantov v tele máme, tým viac sú naše bunky chránené a tým väčšia je pravdepodobnosť, že svoj život prežijme v plnom zdraví – bez chorôb. A naopak – ich nedostatok spustí v našom organizme reťazec bojov o elektróny, dochádza k sústavnému poškodzovaniu buniek a následne k vzniku ochorení.

Čím vyššie skóre antioxidantov, tým väčšia je pravdepodobnosť, že svoj život prežijme v plnom zdraví – bez chorôb. A naopak – ich nedostatok spustí v našom organizme reťazec bojov, ktoré vedú k chorobám a smrti.

On tak náhle ochorel…

Možno ste už počuli alebo sami o niekom skonštatovali, že „náhle ochorel“ alebo že ochorenie malo rýchly priebeh a zrazu medzi nami nie je. Nie, nikto neochorie náhle. Ten proces je postupný a neviditeľný, ale naše telo nám počas neho dáva zaručené signály, že niečo sa deje, že niečo nefunguje. Tým prvým signálom je obyčajná ÚNAVA. Ako krásne ju vieme odignorovať, však? Stačí 1 neskôr 2 – 3 silné kávy za deň, niečo sladké na povzbudenie. Ďalším signálom je BOLESŤ, ktorú zas odignorujeme ibalginom…A ak nič na svojom životnom štýle nezmeníme, ostane ticho. Je to však ticho pred búrkou.

Je vedecky dokázané, že poškodenie buniek voľnými radikálmi a rôzne ochorenia spolu úzko súvisia. Ten proces je postupný a neviditeľný, ale naše telo nám počas neho dáva zaručené signály, že niečo sa deje, že niečo nefunguje. Tým prvým je únava, ďalším bolesť…a potom už len – ticho pred búrkou.

Kde ste sa našli? A čo s tým?

Tak čo, v akej fáze sa nachádzate? Frčíte si dlhé roky na kávičkách a ibalgine a je vám fajn? Pravdou je, že väčšina ľudí stredného veku sa nachádza v tej fáze „ticha pred búrkou.“ No a keď to prepukne, nestačia sa diviť, čo všetko im na vyšetrení nájdu. A z kolotoča nemocí sa nevystupuje ľahko, to vieme všetci…

Čo teda s tým? Existuje prístroj, ktorý dokáže naše „antioxidantové skóre“ zmerať a my hneď máme jasno, aký je stav našich antioxidantov a čo to znamená. A existuje aj jeden unikátny doplnok výživy, ktorý to celé dokáže zachrániť a efektívne „dobehnúť“ tie roky, keď sme naše telo z rôznych príčin ignorovali.

Vrecúško pre život

Keď sa do výskumu ohľadom tejto zásadnej témy pustí množstvo vedeckých kapacít z celého sveta, riešenie musí stáť za to. Je ním práve toto vrecúško s názvom LifePak+. Je to mikrovýživa, ktorá poskytuje nášmu telu komplexné vnútorné vyživenie – 9  funkcií v jednom: od zraku cez kognitívne funkcie, zdravé srdce, pokožku, podporu metabolizmu a imunitného systému, správnu funkciu štítnej žľazy až po zdravé kosti. Wau!

LifePak+ zlepšuje trávenie, vitalitu, pleť, spánok, zahojí akné, ekzémy (pretože problémy s  kožou vždy potrebujú výživu), má úžasné výsledky aj pri depresii. Skrátka, vyladí naše telo ako dirigent orchester, aby všetko fungovalo tak, ako má. Potvrdzujem z vlastnej skúsenosti – som tiež jeho nadšenou užívateľkou.

Nám ženám sa hodí pri problémoch s cyklom, ale aj neskôr – po menopauze, keď je pre nás najviac potrebná zvýšená ochrana kostí, zraku, imunitného systému ale aj kognitívnych funkcií, aby nás neskôr nechytili pod krk páni Alzheimer a Parkinson:-) LifePak+ je vhodný takmer na všetko, až je to podozrivé,…ale vďaka tej vedeckej základni a jej výskumom je to tak. A ide tu ešte o viac.

Ako švédsky stôl

LifePak+ je jedinečný v tom, že funguje inak ako obyčajný multivitamínový preparát, z ktorého telo prijme k svojmu úžitku možno 1/3 a zvyšok musí pracne vylúčiť. Predstavme si ho ako švédsky stôl, z ktorého si naše telo vyberá to, čo práve potrebuje. Každému uvoľní z množstva provitamínových foriem práve tie zložky, ktoré konkrétne jeho telo potrebuje. Nie je to úžasné? Je. V dnešnom svete existujú múdre riešenia a je fajn o nich vedieť. A pomôcť si, kým je čas. 

Lifepak+ si môžete skratkou hneď objednať s 20% zľavou TU>>.

LifePak+ je vhodný takmer na všetko, až je to podozrivé,…ale vďaka tej vedeckej základni a jej výskumom je to tak. Je multifunkčný, ale nie multivitamín. Funguje ako švédsky stôl, z ktorého si naše telo vyberá to, čo práve potrebuje. Nie je to úžasné?

Vzťah so zdravím je zrkadlom nášho vzťahu so sebou

Na záver ešte niečo. Naše zdravie je hlavne zrkadlom nášho vzťahu so sebou. Kto sa má rád, ten si neškodí. Váži si svoje telo, lebo má len jedno a iné už pre tento život nevyfasuje. No niektorí z nás sme nepolepšiteľní v tom, že na svoje zdravie kašleme a začíname naň myslieť až vtedy, keď sa ono vykašle na nás. Potom narýchlo hľadáme zázračnú medicínu, ktorá – a najlepšie ihneď – napraví to, čo sme sami dlhé roky devastovali.

S vrecúškom pre život sa dá ešte všeličo napraviť, ale to rozhodnutie a predsavzatie, že si chceme začať svoje zdravie vážiť a chrániť, si musíme udeliť skutočne len my. Bude to to najmúdrejšie predsavzatie, lebo bez zdravia už nie je nič. A všetci to veľmi dobre vieme. Neriešme to, keď už bude neskoro.

LifePak+ s 20% zľavou si objednáte TU>>>

Monika Habšudová
Mama 4 detí, slobodná duša a online podnikateľka. Autorka eBookov Vráť sa k sebe! a Krásna a fit po 40+ Inšpirujem k odvahe zmeniť svoj život a žiť jeho najlepšiu verziu aj vo veku po 40+. Pomáham rozbehnúť podnikanie bez rizík. Môj príbeh si prečítate tu>>

 Tento skvelý tip vám pomôže udržať si mladistvý vzhľad a skvelú kondičku aj vo veku po 40+

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov