TIP: Nedajme šancu osteoporóze

Nikdy neprestanem žasnúť nad zázrakmi prírody. Keď listujem našimi starými fotoalbumami, neustále ma fascinuje, ako z malého krehkého bábätka vyrastie chlap ako hora. 🙂 Alebo ako zázračne rastú a ako sa hoja naše kosti.

Kostra je základ tela a ako rastieme, stáva sa tiež stále pevnejšou a silnejšou. Podľa posledných prieskumov však už vo veku 30 rokov sa naše kosti začnú zhoršovať, pretože sa rozpadne väčšie množstvo kostného tkaniva, než sa vymení. A my, ženy, sme na tom podstatne horšie ako muži –  až 70% z nás trpí nedostatkom vápnika. Osteoporóza je, žiaľ, reálnou hrozbou a vhodná prevencia je teda na mieste. Taktiež u vrcholových športovcov, starších ľudí a ľudí po úraze.

Ak nás začnú hnevať kosti, akosi automaticky siahame po vápniku. Je ale vedecky dokázané, že vápnik samotný nám až takú zmenu neprinesie, ak nemáme zároveň dostatok vitamínu D a K2, vďaka ktorým sa vápnik do kostí skutočne dostane. A prípravky z lekárne tieto vitamíny takto spolu neobsahujú. A my hlavne v zime toho vitamínu D až tak veľa nemáme. Čo teraz?

V našej divízii zdravia vytvorili jednu úžasnú zmes vitamínov a minerálov, ktorá okrem vápnika obsahuje vysokú hladinu vitamínu D a K2. Volá sa Bone Formula a je vhodná na prevenciu osteoporózy, ale aj ako skvelý výživový doplnok pri liečbe zlomenín, pre športovcov a starých ľudí. Bone Formula okrem skvelej kombinácie Ca+D+K2 je
-bohatá na horčík a zinok, ktoré udržiavajú normálny stav kostí
-obsahuje mangán, ktorý se zameriava na tvorbu spojivového tkaniva
-obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu.

Táto ideálna kombinácia vitamínov a minerálov zabezpečuje vysokú využiteľnosť a vstrebateľnosť vápnika priamo do kostí.

Získať ju môžte jednoducho online a naviac s 20% zľavou  TU>>. Pre viac info ma kontaktujte.

Monika Habšudová
Mama 4 detí, slobodná duša a online podnikateľka. Autorka eBookov Vráť sa k sebe! a Krásna a fit po 40+ Inšpirujem k odvahe zmeniť svoj život a žiť jeho najlepšiu verziu aj vo veku po 40+. Pomáham rozbehnúť podnikanie bez rizík. Môj príbeh si prečítate tu>>

 Tento skvelý tip vám pomôže udržať si mladistvý vzhľad a skvelú kondičku aj vo veku po 40+

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov