Slobodné podnikanie

Budujeme si globálny biznis v najväčšom ekonomickom trende spoločnosti. 

 

Milá moja, zastav sa na chvíľku uprostred kolotoča nekonečných povinností a poď so mnou snívať: Predstav si, že si paňou svojho času aj financií, podnikáš slobodne a je úplne jedno, kde sa práve nachádzaš. Tvoj obchod funguje, nech si kdekoľvek a zarábaš, aj keď spíš. Ty neplatíš nikomu nájom a Teba vyplácajú týždenne. Nepotrebuješ zamestnancov, sklady s tovarom ani pracovnú dobu...Tvoje kolegyne sú tie najlepšie osôbky, aké si kedy stretla a ochotne ti pomáhajú rásť a napredovať.

Ten sen vyzerá až príliš ružovo, však? 

...tiež som si to spočiatku myslela a bola som veľmi skeptická, ale:

Nemusí to byť len sen, ale Tvoj nový život.

Vitaj v novej dobe, kedy je možné začať podnikať aj bez investícií, nákladov a zamestnancov, a zároveň        v najväčšom ekonomickom trende spoločnosti. Koncept je jednoduchý, ľahké to však nie je. Je za tým kus práce, ale zároveň je to rozumne investovaný čas - do Tvojej slobodnej budúcnosti. A čo je najúžasnejšie, Ty sama rastieš spolu s Tvojím podnikaním. Všetko pochopíš, len ak si dovolíš to skúsiť :)

Toto podnikanie je pre ľudí, ktorí

  • sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoj život do svojich rúk
  • nehľadajú výhovorky, prečo veci nefungujú, ale hľadajú spôsoby
  • sú vďační, trpezliví a ochotní pracovať na sebe

Väčšina z nás, žiaľ, nie je ochotná zamakať pár rokov na svojom vlastnom sne, zato ochotne maká 40 a viac rokov na sne niekoho iného. Pokiaľ však vymieňaš svoj čas za peniaze, je to nevýhodný obchod, lebo čas za peniaze už naspäť nekúpiš.  Čas je naša najvzácnejšia komodita, venujme ju ľuďom a veciam, ktoré za to stoja.

Pre viac info mi napíš a spoločne zistíme, či je to práve pre Teba.